Facebook Twitter Google+ Instagram You Tube Pinterest Skype
Facebook Twitter Google+ Instagram You Tube Pinterest Skype

Special Prizes


Special Prize
“Business for Art” - Tenuta S.Anna

Rotem Reshef (WONDER TREE – BLOOM)
 

Special Prize
Galleria Alexander Alvarez - Alesandria

Oleg Duryagin (IRA’S TEARS)
 
Special Prize
Galleria Bianca Maria Rizzi - Milano

Premio Speciale
Galleria Fiorella Pieri – Cesena (FC)

Monica Grycko (HYBRID)

 
Special Prize
Galleria Bianconi - Milano

Shihe Gao (ARBRE FIBONACCI)
 
Special Prize
Galleria Bianconi - Milano

Moonyounhee (CLOSED-BOX_HOUSE)
 
Special Prize
Catch by the Eye, Save in the Heart - Londra

Guido Airoldi (SS BRIANTEA)
 
Special Prize
Galleria De Faveri Arte – Feltre (BL)

Special Prize
Galleria Giudecca 795 - Venezia

Special Prize
Galleria Perelà - Venezia

Keon (TANGO SOLO)

 

Special Prize
Galleria De Faveri Arte – Feltre (BL)

Fiorella Fontana (SENZA TITOLO)
 
Special Prize
Galleria De Faveri Arte – Feltre (BL)

Kirsten Wilmink (THE TRUTH ABOUT GERMANS)
 
Special Prize
Galleria dell'Ombra - Brescia

Special Prize
Galleria Gagliardi – San Giminiano (Siena)

Elisa Anfuso (SOGNO, DUNQUE ESISTO)

 
Special Prize
Galleria dell'Ombra - Brescia

Special Prize
Galleria Perelà - Venezia

Gabor Szenteleki (GIRLS AT THE LAKE)

 

Special Prize
Galleria Dora Diamanti - Roma

Piero Steinle (PARADIESVÖGEL 01)
 

Special Prize
Die Ecke Gallery – Cile

Olga Schigal (PIAZZA ROSSA)
 

Special Prize
Galleria Fiorella Pieri – Cesena (FC)

Special Prize
Galleria Gagliardi – San Giminiano (Siena)

Arina Gordienko (SILENCE, OPUS 3)

 

Special Prize
Galleria Fiorella Pieri – Cesena (FC)

Josep Francés Anaya (MADRID DESDE LA TORRE)
 

Special Prize
Galleria Gagliardi – San Giminiano (Siena)

Claudio Ardizzoni (SENZA TITOLO)
 

Special Prize
Galleria Gagliardi – San Giminiano (Siena)

Special Prize
Koller Gallery

Special Prize
Galleria Perelà - Venezia

Agnes Toth (AND WITH YOUR SOUL)
 

Special Prize
Galleria Gagliardi – San Giminiano (Siena)

Koji Yoshida – Dario Tironi (THINGS)
 

Special Prize
Galleria Giudecca 795 - Venezia

Special Prize
Koller Gallery

Lars Bjerre (INFILTRATED RECALLS)
 

Special Prize
Galleria Giudecca 795 - Venezia

Albert Lobo (LA FIN DE L’INNOCENCE / LA FINE DELL’INNOCENZA)
  


Special Prize
Galleria It's My* - Milano

Special Prize
Galleria Melori & Rosenberg - Venezia

Florencia Martinez (LEI È TORNATA / E POSSO SOLO SPECCHIARMI / NELLA SUA FOLLIA – ALDA MERINI)
 

Special Prize
Galleria It's My* - Milano

Marco Fellini (SENZA TITOLO)
 

Special Prize
Galleria It's My* - Milano

Emanuele Droghetti (WARCUP)
 

Special Prize
Galleria L'Occhio - Venezia

Chiara Sorgato (SENZA TITOLO)
 

Special Prize
Galleria Primo Piano – Napoli

Daniela Edburg (LA NOVIA / THE BRIDE)
 
Special Prize
Promenade Gallery – Volre (Albania)

Andreas Albrectsen (HEAD MISTRESS)
 

Special Prize
Galleria Wannabee

Sergio Padovani (DANZA MESTA BAMBOLA TRAUMATICA)
  
arcsos.pngartesella.pngbasu.pngbiafarin.pngcoreve.pngdepartment.pngespronceda.pngfallani.pngfarm.pngglo_art.pngmaradiva.pngpentagram.pngresartis.pngzanetto.png
This web site uses cookies to examine the users's web surfing. If you continue surfing or if you close this message, you accept the use of them.